דף הבית » אודות

אודות

היי! אנחנו הרמוני – Harmony, מתחם חללי הטיפול הטוב ביותר בישראל. את הרמוני הקמנו בשלהי שנת 2021, קבוצה קטנה של מטפלים ויזמים, במטרה להפוך לפתרון המושלם עבור מטפלים רבים. הנה מספר סיבות שהופכות את מתחם חללי הטיפול שלנו לטוב ביותר:

המודל שלנו

הזמנת חללי הטיפול שלנו מתבצעת באמצעות קרדיטים, אותם ניתן לרכוש בכמויות משתנות, בהתאם לחבילה הרצויה או באמצעות "ססיה" קבועה של חצי יום או יום שלם.

את הקרדיטים נגרע מחשבונך רק בהתאם לשימוש והם יעמדו לרשותך עד שיגמרו. לא השתמשת? לא שילמת! המודל שלנו מבטיח לך יעילות מירבית, מצד אחד חלל טיפול ברמה הגבוהה ביותר ומצד שני תשלום בהתאם לשימוש בלבד - משלמים פחות ומקבלים יותר.

המיקום שלנו

המתחם שלנו ממוקם במגדל הורוביץ, ברחוב מוטי קינד 2 ברחובות, בסמוך לכניסה הדרומית לעיר ובמרחק מספר דקות מצירי תנועה ראשיים: הכבישים 40, 42 ו-411.

המיקום שלנו מהווה "M דרך" בין ערים גדולות במרכז: רחובות, ראשון לציון, גדרה, רמלה, לוד, מודיעין ונס ציונה. המיקום שלנו יבטיח גישה נוחה ומהירה לקהל לקוחות פוטנציאלי גדול יותר ויאפשר לך להתרחב ולמלא את לוח הזמנים שלך.

ה"פסיליטיז" שלנו

הבניין שלנו, מגדל הורוביץ, חדש לחלוטין וקיבל טופס 4 בתחילת 2021. עם חניה סמוכה, גישה לבעלי מוגבלויות, לובי מפואר ומאויש, 3 מעליות, פטיו מקסים ושירותים מצוחצחים - המטופלים שלך יוקסמו ויתרשמו ממך ברמה אחרת לגמרי.

המתחם והחללים שלנו

המתחם שלנו משופץ ומאובזר ברמה הגבוהה ביותר ומכיל 4 חללי טיפול בעלי מאפיינים שונים, שמתאימים לסוגים שונים של טיפול. אנחנו בטוחים שיש לנו את החלל שמתאים בדיוק לך. רוצה לקרוא עוד על חללי הטיפול שלנו? לחצ/י על הכפתור שבהמשך העמוד.