דף הבית » קליניקה להשכרה ברחובות

קליניקה להשכרה ברחובות

כמה פעמים חשבתם לפתוח קליניקה משלכם? להעביר את המפגשים הטיפוליים אל חלל מקצועי, שיאפשר לכם להתמקד במטופלים שלכם? אנחנו בטוחים שהרבה. בטח זנחתם את הרעיון בגלל המחשבה שזה לא משתלם לכם לשכור מקום באופן חודשי. לדאוג להוצאות השונות כמו חשמל ארנונה ומים, וגם לניקיון ועיצוב. בנוסף, יכול להיות שחלקכם מקבלים לקוחות באופן חלקי ולא באופן יומיומי, ולכן הדבר עדיין לא משתלם בעבורכם. בכל מקרה, לא משנה מה הסיבה שגרמה לכם לוותר על החלום של קבלת מטופלים בקליניקה מקצועית, אנחנו כאן כדי להגשימו. בהרבה פחות כסף וכאב ראש ממה שנדמה לכם. קראו עוד על קליניקה להשכרה בהמשך הטקסט או על אודות הרמוני חללי טיפול.

חללי הטיפול שלנו | יצירת קשר

מתוך האינסטגרם שלנו:

את המתחם שלנו הקמנו במטרה לענות על הצורך של מטפלים שונים – למצוא חללי טיפול איכותיים, בהתאם לכמות הפגישות שלהם. אצלנו תוכלו לבחור חדר טיפול להשכרה, מתוך מגוון חדרים שונים ומגוונים, בהתאם לצורך המקצועי שלכם, מבלי לוותר על החלום לקבל מטופלים בצורה מקצועית ואיכותית. הגמישות של השיטה שלנו תאפשר לכם לשלב את קבלת המטופלים, לצד עבודה נוספת או עיסוק אחר שיש לכם ביומיום. כך תוכלו להיות חופשיים לשלב בין העולם המקצועי והאישי שלכם, מבלי להתעסק בבירוקרטיה והוצאות מיותרות.

קליניקה להשכרה ברחובות

קליניקות להשכרה ברחובות

לוקיישן זה הכל! בתכנון הקליניקה שלכם, חשוב לקחת בחשבון מיקום. אם ההתלבטות שלכם היא בין קליניקה להשכרה בשפלה, או קליניקה להשכרה במרכז, תהיו בטוחים שתמיד עדיף לשכור קליניקה בשפלה. הסיבה העיקרית היא שקשה להגיע לקליניקה במרכז. זה תמיד מסורבל ולא נוח. דבר זה מביא למצב בו המטופלים יוותרו כליל על הטיפול.

מיקום הקליניקה ברחובות היא בחירה מעולה. המיקום נח לכל מי שנמצא בסביבת המרכז והשפלה, ומהווה את המרכז החדש למוקדי עניין. יתרון נוסף לבחירה זאת, הוא שהמיקום הזה יביא לכם מגוון רחב של לקוחות מאזור השפלה והמרכז. בצורה זו תוכלו להרחיב את קהל המטופלים שלכם ולמשוך מטופלים חדשים מאזורים שונים. למשל: ראשון לציון, נס ציונה, גדרה, מודיעין, רמלה, לוד ועוד. קליניקות להשכרה ברחובות, אם כך, הנן פתרון אידאלי.

חדר טיפול להשכרה

יש ארבעה חדרים במתחם שלנו. בכל אחד מהם אבזור מיוחד שמיועד לסוג מסוים של טיפול. מטפלים במגע או מטפלים בשיחה? יש לנו את החלל שמתאים עבורכם. בכל חלל יש ריהוט, מיזוג-אוויר, WIFI ועיצוב חדשני ונקי. חללי הטיפול עומדים לרשותכם לטיפולים בני 60 דקות או יותר, בהתאם לצורך.

היתרון העצום בשימוש בחלל טיפול להשכרה, הוא שאתם מגיעים לטיפול בחדר מוכן ומאובזר, מבלי להתעסק בתחזוקה של המקום לפני או אחרי הטיפול. בצורה זאת תוכלו לפנות מעצמכם נושא זה ולהיות מרוכזים אך ורק במתן הטיפול עצמו. רוב המאמצים יופנו לפן המקצועי, דבר שהמטופלים שלכם יבחינו בו במהירות.

השכרת קליניקה לפי שעה ברחובות

השכרת קליניקה לפי שעה ברחובות מתאימה לאנשים שעובדים בצורה גמישה וצריכים את הגמישות שבקליניקה לפי שעה. השיטה מאפשרת למטפל לקיים לוח טיפולים גמיש במיוחד, בהתאם לצרכים שלו. בין אם זה שעה ביום, כמה שעות ביום אחד או אפילו יום שלם. כך ניתן לבנות את השבוע בצורה הנוחה ביותר ואפילו לעבוד בעבודה נוספת במידה ויש כזו. אפשר לשלב סשן טיפולי אפילו באמצע יום עמוס, להגיע לשעה ולצאת משם בחזרה לעיסוק אחר. במידה ואתם מנהלים לוח טיפולים גמיש וספונטני, שיטה זו היא המומלצת ביותר עבורכם.

קליניקה להשכרה בנס ציונה

נס ציונה הפכה ממזמן לאחת מן הערים האיכותיות בישראל. ככזו, העיר נהנית מאוכלוסיה בחתך סוציו-אקונומי גבוה. אוכלוסיה זו מאופיינת בליברליות גבוהה ודוגלת, לרוב, בהשקעה בגוף ובנפש. משכך, הפכה נס ציונה ליעד מוביל בקרב מטפלים רבים מתחומים שונים. החסרון הוא שמחירי הנדל"ן בעיר גבוהים מאד, והשכרת קליניקה באופן פרטי עשויה לעלות הון תועפות. על כן, מתחם קליניקות הרמוני מהווה פתרון מושלם למטפלים שרוצים, מצד אחד, לטפל באוכלוסיה איכותית זו ומאידך, לא רוצים לאבד סכומי כסף רבים עבור נדל"ן. קליניקות הרמוני נמצאות במרחק של מספר דקות נסיעה מנס ציונה ועל כן מהוות פתרון מושלם למי שמעוניין בקליניקה להשכרה בנס ציונה.

השכרת קליניקה בססיה קבועה

השכרת קליניקה בססיה קבועה. אופציה זו מתאימה למטפלים שיודעים על סשן טיפולים שהולך להתבצע במועד קבוע וחזרתי. במידה והדבר ידוע מראש, ניתן להזמין ססיה קבועה. כך "תשריינו" את חדר הטיפול המתאים עבורכם בזמן קבוע מראש. שיטה זו דומה לחוזה שכירות, שמאפשר לכם לקבוע את זמן העבודה הקבוע שלכם, ואת ההגעה שלכם לקליניקה. בצורה זו תשריינו את הטיפולים העתידיים שלכם, וכך תהפכו את שאר היום לגמיש סביב הטיפולים.

ססיה קבועה לא חייבת להתאים רק למטפלים שיודעים על סשן טיפולים קבועים מראש. עבודה באופן זה יכולה להתאים גם למטפלים שמעוניינים לעבוד רק במסגרת זמן מסוימת, ולא רוצים לפספס את חדר הטיפול המתאים. כך תהיו אחראיים על הזמן שלכם ותנהלו אותו בצורה מסודרת יותר.

הרמוני חללי טיפול Harmony clinics

את הרמוני חללי טיפול – Harmony clinics הקמנו בשלהי שנת 2021, קבוצה קטנה של מטפלים ויזמים, במטרה להפוך לפתרון המושלם עבור מטפלים רבים. הנה מספר סיבות שהופכות את מתחם חללי הטיפול שלנו לטוב ביותר:

מגוון תכניות ומסלולים – הזמנת חללי הטיפול שלנו מתבצעת באמצעות כרטיסיה. יש לנו מספר כרטיסיות שונות, עם היקפים שונים. בנוסף, ניתן לקבוע "ססיה" קבועה של חצי יום או יום שלם. את ה"ניקובים" בכרטיסיה נגרע רק בהתאם לשימוש והם יעמדו לרשותך עד שיגמרו. לא השתמשת? לא שילמת. המודל שלנו מבטיח לך יעילות מירבית. מצד אחד חלל טיפול ברמה הגבוהה ביותר ומצד שני תשלום בהתאם לשימוש בלבד. משלמים פחות ומקבלים יותר.

המיקום שלנו – כתובתנו היא: מגדל הורוביץ, ברחוב מוטי קינד 2 ברחובות, בסמוך לכניסה הדרומית לעיר ובמרחק מספר דקות מצירי תנועה ראשיים: הכבישים 40, 42 ו-411. המיקום שלנו הוא "M דרך" בין ערים גדולות במרכז: רחובות, ראשון לציון, גדרה, רמלה, לוד, מודיעין ונס ציונה. דבר זה יבטיח גישה נוחה ומהירה לקהל לקוחות פוטנציאלי גדול יותר ויאפשר לך להתרחב ולמלא את לוח הזמנים שלך.

ה"פסיליטיז" שלנו – הבניין שלנו, מגדל הורוביץ, חדש לחלוטין וקיבל טופס 4 בתחילת 2021. עם חניה סמוכה, גישה לבעלי מוגבלויות, לובי מפואר ומאויש, 3 מעליות, פטיו מקסים ושירותים מצוחצחים – המטופלים שלך יוקסמו ויתרשמו ממך ברמה אחרת לגמרי.

המתחם וחללי הטיפול שלנו – את המתחם שלנו שיפצנו ואיבזרנו ברמה הגבוהה ביותר ויש בו 4 חללי טיפול בעלי מאפיינים שונים, לסוגים שונים של טיפול. אנחנו בטוחים שיש לנו את החלל שמתאים בדיוק לך.

שאלות ותשובות

אנחנו נמצאים ברחוב מוטי קינד 2 ברחובות (מגדל הורוביץ) בקומה 1.

נכון להיום, יש לנו 2 חדרי מגע ו-2 חדרי שיחה (אחד מהם גדול עם מיטה מקופלת בצד).

ניתן להזמין את החדרים על בסיס שעתי באמצעות כרטיסיה (של 10 או 20 שעות) או באמצעות ססיה קבועה (חלון זמן קבוע של מספר שעות בכל שבוע).

אין לנו עוד חללי טיפול אבל יש לנו פינת המתנה ומטבחון עם קפה, תה, סוכר, בר מים, סודה וחלב (כולל חלב סויה).

בהחלט. ניתן לעצור ולחנות ממש בפתחו של הבניין (חניה בכחול לבן), כ-30 מטרים מצדה השמאלי של דלת הכניסה לבניין ישנה רמפה שמתאימה לכסאות גלגלים, כל המעליות נגישות עבור כסאות גלגלים וכל החללים בקומה ובמתחם שלנו נגישים.

כמובן. כל החללים מופרדים באמצעות קירות עם בידוד אקוסטי.

בימים א'-ה' בשעות 07:00-23:00 וביום ו' בשעות 07:00-16:00.

ניתן להזמין חדרים באמצעות מערכת אינטרנטית פשוטה ונוחה לשימוש. לאחר ההרשמה נעביר לך מדריך מקיף לשימוש בה ובמתקני המתחם.

כן, עד לפרטים הקטנים. ניתן להתרשם מהריהוט וממראה החדרים בעמוד הבא: חללי הטיפול שלנו.